GALDI UN SOLI TAVAM PASĀKUMAM

Pasākumu organizēšana ir laikietilpīgs un ļoti atbildīgs darbs, tādēļ ir labi vismaz tehnisko pusi uzticēt akurātiem profesionāļiem. Tas ietaupīs laiku un nervus, lai nebūtu jāuztraucas, ka kaut kas varētu neizdoties. Speciālistu komanda nodrošinās konsultācijas, piegādi, montāžu un demontāžu pēc notikuma.

Plašs ir arī piedāvājumu klāsts – izvēlei galdi un soli, nojumes, bāra krēsli un daudz kas cits.

 

AKTUĀLA NOJUME VAI TELTS? ATRODI LABĀKOS PIEDĀVĀJUMUS

 

Ja pasākums plānots brīvā dabā, ērts risinājums būs telts vai nojume. Tas palīdzēs izvairīties no nepatīkamiem laika apstākļiem. Izvēlei daudz un dažādas teltis un nojumes – visām gaumēm un vajadzībām. Teltis tiek plaši izmantotas tirdziņos, pilsētas svētkos, festivālos, sporta spēlēs un citur.

 

PASĀKUMAM NEPIECIEŠAMI GALDI UN SOLI? LABĀKOS PIEDĀVĀJUMUS ATRADĪSI NOMAS SERVISĀ

 

Ja pasākumā vajadzīgi arī galdi un soli, arī tos iespējams nomāt.  Ir padomāts par dažādu pasākumu specifiku. Katrs spēs piemeklēt savam pasākumam ērtāko un atbilstošāko inventāru. Pieejami ne tikai dažādi galdi un soli – kientu ērtībām piedāvājumā irarī to operatīva piegāde un uzstādīšana.

Dažkārt pasākuma specifika prasa izmantot bāra krēslus, kas  ir  viegli pārvietojami un stabili. Tāpat tas var būt ari labs rezerves plāns vasaras kafejnicās un restorānos – papildus pasūtot bāra krēslus, varēsiet uzņemt vairāk viesu.

 

Vēlies, lai pasākums patiešām izdotos? Parūpējies par atbilstošu aprīkojumu – galdi un soli, teltis, bāra krēsli pieejami plašā izvēlē.