Kā izvēlēties piemērotāko ātro kredītu?

Brīžos, kad vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, par daudzu iecienītu variantu kļuvis ātrais aizdevums. Un ne velti – to noformēt var neizejot pat no mājām. Turklāt ātrais aizdevums tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma.

Ātrais kredīts  – kādi ir noformēšanas noteikumi?

Ātrais aizdevums pieejams tiem , kas atbilst vairākām aizdevēju noteiktām prasībām. Pirms kredīta noformēšanas iepazīsties ar noteikumiem un izvērtē savu maksātspēju.

Tev jābūt ar regulāriem ienākumiem

Nereti rodas jautājums – vai tiek izsniegts kredīts bez darba? Izvērtējot pieteikumu, aizdevējs izvērtē klienta maksātspēju. Turklāt pie ienākumiem tiek skaitīta ne tikai darba alga, bet arī citi regulārie ienākumi. Ja kredītņēmējam ir citi oficiāli ienākumi, piemēram, pensija vai stipendija, turklāt tā ir pietiekama, lai spētu veikt kredīta atmaksu, var tikt izsniegts arī kredīts bez darba. Vairāk lasi te!

Tavam vecumam jābūt pietiekamam, lai varētu saņemt kredītu

Izvēloties atbilstošāko aizdevuma variantu, pievērs uzmanību arī kredītdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam. Liela daļa kredītdevēju savus pakalpojumus piedāvā no 20 gadiem. Šis nosacījums tiek realizēts, lai atbalstītu atbildīgu aizņemšanos. Taču nav tā, ka ātrie aizdevumi pieejami tikai no 20 gadiem, joprojām ir aizdevēji, kas savus pakalpojumus nodrošina arī jaunākiem cilvēkiem, taču izvēle ir mazāka, nekā no 20 gadiem.

Aizdevuma piešķiršanā būtiska arī kredītvēsture

Izskatot aizdevuma pieteikumu, kredītdevējs pievērš uzmanību arī kredītvēsturei. Lai ātrais aizdevums būtu pieejams, nedrīkst būt nenokārtotu parādsaistību.

Vai ātrie aizdevumi ir izdevīgi?

Pie daļas kredītdevēju pieejami krediti bez procentiem, kas nozīmē – aizdevumam netiek aprēķināta procentu maksa. Pēc noteiktā termiņa jāatdod tikai tik, cik aizņēmies. Jāņem vērā, ka bezmaksas kredīts pieejams tikai , aizņemoties pirmo reizi, sākot ar otro aizņemšanās reizi kredītam tiek aprēķināti procenti. Bezmaksas kredīts tiek izsniegts uz salīdzinoši īsu termiņu – trīsdesmit dienām. Ilgtermiņa aizdevumi kā krediti bez procentiem pieejami nav.

Bezmaksas kredīts ir lieliska iespēja, kā saņemt vajadzīgo summu un nepārmaksāt . Tomēr krediti bez procentiem ir izdevīgi tikai tad, ja tiek atmaksāti laikā. Pretējā gadījumā jārēķinās ar papildu izmaksām un iespējamām problēmām nākotnē.

Ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts ir dažādu aizdevēju piedāvājumā, vērts salīdzināt arī citus kritērijus, piemēram, pieejamo summu, atmaksas termiņu, gada procentu likmi un citus.

Vēlies aizņemties izdevīgi? Izmanto kredītu kalkulatoru!

Lai saņemtu informāciju par konkrētā aizdevuma izmaksām, noderīgs ir kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators pieejams aizdevēju mājaslapās, un ļauj iegūt vispārīgu informāciju par aizdevuma izmaksām. Kredītu kalkulators īpaši noder, ja ir vēlme noformēt ilgtermiņa aizdevumu, jo ļauj iegūt priekšstatu par ikmēneša maksājumiem. Taču kredītu kalkulators tiek izmantots arī pirms īstermiņa aizdevumu noformēšanas.

Lai arī nebanku aizdevumiem ir daudz priekšrocību, piemēram, nereti pieejami krediti bez procentiem un kredīts bez darba, tomēr tā noformēšana ir atbildīgs solis. Aizņemies tikai tad, ja esi pārliecināts, ka varēsi to atdot noteiktajā laikā.