Telts īre pie Akurāts

telts nomaVajadzīgas telpas, kur sarīkot svētkus vai uzglabāt dažādas mantas? Telts noma pie kompānijas Akurāts būs tiešām labs risinājums abos gadījumos. Nojumes noma sniegs iespēju jums sameklēt atbilstošu vietu pasākuma noorganizēšanai arī tad, kad visas atbilstošās telpas jau ir rezervētas, bet īslaicīgas noliktavas izveidošanai jums vajadzēs pavisam mazliet zemes. Continue reading Telts īre pie Akurāts

Spices urbumi, dziļurbumi u.c. ūdens piegādes sistēmas SIA “Ground Water”

udensjums.lv dzilurbumiJa mājai tuvākajā laikā nepieciešams ierīkot neatkarīgo ūdensapgādes iekārtu, izvēlies jomas speciālistus no Udensjums.lv. Pašlaik  dzeramais ūdens tiek iegūts no visiem augsnes kārtām. Kopumā tie ir 3: kvartāra jeb augšējais , dolomīta un smilšakmens slānis. Konkrētā klienta lokācijas vieta nosaka ūdens iegūšanas iespējas, kurām tiek pielāgots atbilstošākais risinājums dzeramā ūdens krājumu sistēmas ierīkošanai. Continue reading Spices urbumi, dziļurbumi u.c. ūdens piegādes sistēmas SIA “Ground Water”

Kas jādara, lai saņemtu Vivus.lv ātro aizdevumu?

ātrais kredītsVivus ātrais kredīts būs risinājums situācijās, kad pirms algas dienas ir nepieciešams papildus finansējums vai ir ieplānots ilgtermiņa maksājums, tāpēc ir nepieciešams sabalansēt ikmēneša izdevumus. Vivus ātrajam kredītam var reģistrēties, neizejot no mājām, būs nepieciešams tikai internets un mobilais telefons. Continue reading Kas jādara, lai saņemtu Vivus.lv ātro aizdevumu?

Kur pieejamas īpašas rūpes par vecākiem ļaudīm?

Aprūpes centrs “Dzintara melodija” ir vieta senioriem, kurā jūsu radinieki var ērti vadīt laiku un saņemt vajadzīgo palīdzību. Tajā tiek nodrošināta gan ikdienas aprūpe, kā arī mediķu atbalsts, ja šāda veida atbalsts vajadzīgs. Aprūpes centrā tiek sniegts it viss nepieciešamais, lai uzturēšanās tajā it patīkama – īpaši piemērots aprīkojums, vienvietīgas un divvietīgas istabiņasun zinoša personāla palīdzība. Continue reading Kur pieejamas īpašas rūpes par vecākiem ļaudīm?

Ātrs, stabils un drošs interneta pieslēgums

dross internetsInternets pavisam noteikti ir viens no nozīmīgākajiem šī brīža komunikāciju kanāliem. Arī interneta lietotāju skaits arvien palielinās, jo tiešsaistē iespējams ne vien komunicēt, bet arī iepazīsties ar jaunākajiem notikumiem, iepirkties, apmaksāt rēķinus u.c.  Palielinoties interneta lietotāju lokam, palielinās arī prasības attiecībā uz interneta sniedzēju pakalpojumiem, jo ikviens vēlas ātruma ziņā noturīgu un stabilu interneta pieslēgumu, kas darbotos bez jebkādām problēmām.  Tāpēc mūsdienās jebkurš var izšķirties starp dažādiem interneta veidiem un provaideriem tieši to, kas atbilst katra  personiskajām prasībām. Continue reading Ātrs, stabils un drošs interneta pieslēgums