Televizoriem īpašas cenas veikalā Tehnoland.lv

televizoriInterneta veikals Tehnoland.lv var piedāvāt praktiskas lietas, kas vajadzīgas ikvienai mājvietai – te iegādājami gan ledusskapji un televizori, gan elektroniskās ierīces kā portatīvie datori vai mobīlie telefoni. Gluži tāpat kā pārējie interneta veikali Tehnoland.lv visas preces nodrošina ar parocīgu preču piegādi uz pircējam vajadzīgo piegādes adesi.

Continue reading Televizoriem īpašas cenas veikalā Tehnoland.lv

Suurepärased telgid mõnusateks suveõhtuteks!

telgidMILLIST PESUMASINAT JA KUIVATIT VALIDA?

Kodutehnika hulgas on pesumasin selliseks, mille valimine-ostmine nõuab eeltööd ja süvenemist. Pesumasin peab koduga kokku sobima – nii mõõtmete, mahu, vajaduste kui ka vastupidavuse poolest.

Pesumasin on tavaliselt investeering aastateks kui mitte aastakümneteks, seega kodu-pere vajadused on mõistlik enne uue seadme ostmist läbi mõelda. Continue reading Suurepärased telgid mõnusateks suveõhtuteks!

VAJADZĪGAS B KATEGORIJAS TIESĪBAS? AUTOSKOLA CREDO BŪS LABA IZVĒLE

b kategorijas tiesībasVAJADZĪGAS B KATEGORIJAS TIESĪBAS? AUTOSKOLA CREDO BŪS LABA IZVĒLE

Daudziem patīk brīvība, ko dod automašīna. Tomēr tās vadīšanai vajadzīga autovadītāja apliecība. Lai to veiksmīgi nokārtotu, vajadzīgs atrast uzticamu un labu autoskola. Tieši tādēļ vērts ieskatīties autoskolas Credo piedāvājumā. Autoskola piedāvā profesionālu attieksmi un lielu pieredzi – visu, kas nepieciešams, lai saņemtu autovadītāja tiesības. Continue reading VAJADZĪGAS B KATEGORIJAS TIESĪBAS? AUTOSKOLA CREDO BŪS LABA IZVĒLE

Izdevīgas OCTA un KASKO polises

octaLabākās auto apdrošināšanas meklējumos vērts apmeklēt arī iizi.lv. Tur nopērkama gan octa polise, gan arī kasko apdrošināšana. Turklāt, ja esi iizi.lv klients, par apdrošināšanas gadījumu vari informēt apdrošinātāju elektroniski. Uzņēmums parūpēsies, lai situācija tiktu atrisināta iespējami ātri un nesagādātu liekus uztraukumus. Continue reading Izdevīgas OCTA un KASKO polises