Aktuālās ziņas!

focus.lv laika ziņasBūtiskākie fakti par notikumiem sporta nozarē, sacensību aizkulises un sportistu karjeras augšupeju apvienota absolūti sportiskā sadaļā “Sports”.

Soči 2014, Vasaras Olimpiskās spēles – interesanti fakti par dalībnieku rezultātiem. Pasaulē lielākās dažādu sporta veidu sacīkstes, kurās teju vairāk nekā 200 valstu labākie sportisti cīnās par vietu uz goda pjedestāla. Sporta sadaļā uzzini, vai kāds sportists sacensību laikā ir sasniedzis jaunu individuālo vai globālo rekordu.

Sporta ziņās gan par disciplīnu laureātiem, pasaulē jau iepazītu sportistu sasniegumiem, rekordiem, gan par Latvijas sportistu cīņām un uzvarām.

VISS SVARĪGĀKAIS AUTO NOZARĒ

Auto ziņu sadaļā atradīsi svarīgo informāciju par auto nozari, kas būs noderīgas kā tagadējiem, tā arī nākamajiem autobraucējiem un visiem auto faniem. Šeit sadaļā meklē aktuālās ziņas par notikušajām auto izstādēm, plānotajiem grozījumiem ceļa satiksmes noteikumos, kā arī  jaunāko automobiļu prezentācijām.

Auto ziņas var būt ne tikai izzinošanas un pamācošas, bet arī izklaidējošas un pat humoristiskas.

GAIDĀMAIS LAIKS TUVĀKAJĀM DIENĀM

Lai vienmēr būtu sagatavots laikapstākļiem, pirms iziet no mājas, augstskolas vai ofisa ieskaties laika ziņu sadaļā.

Noderīga informācija par laikapstākļiem, vēja ātrumu u.tml. Latvijas galvaspilsētā un Latvijas lielākajās pilsētās 24 stundas diennaktī. Seko līdzi detalizētajai laika prognozei un ieplāno nedēļas nogali, atvaļinājuma dienas tieši prognozētajiem laikapstākļiem, ieskaitot nokrišņu daudzumu, vēja virzienu un ātrumu u.c.

Detalizētajā laika prognožu sadaļā ( http://www.focus.lv/categories/laika-zinas )varēsi atrast arī tādu noderīgu informāciju kā mākoņu segas daudzums. Uz to informāciju varēsi balstīties, rīkojot atpūtu pie dabas un paredzot, vai diena plānojas būt bez nokrišņiem vai lielākoties mākoņaina.