Ērts un izdevīgs aizdevums – ātrais kredīts no 20 gadiem

Kurš ir ērtākais un ātrākais aizdevums Latvijā un kur to saņemt? Piedāvājam Jums iespēju iepazīties ar VIA SMS ātro aizdevumu no 20 gadiem. Tas ir salīdzinoši neliels īstermiņa aizdevums, ko ir iespējams saņemt neticami īsā laikā arī ārpus ierastā banku darba laika. Kredīts ir pieejams bez tādu laikietilpīgu formalitāšu kā ķīla un galvojuma kārtošanas.

VIA SMS ātrais kredīts no 20 gadiem:

  • maksimālais aizdevuma apmērs līdz 300 latiem;
  • pirmais kredīts ir pieejams bez maksas;
  • aizdevums pieejams ārpus ierastā banku darba laika.

Ātrais kredīts no 20 gadiem ir īstermiņa aizdevums, ko iespējams saņemt ļoti īsā laikā no 20 gadu vecuma. VIA SMS aizdevumus izsniedz Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 65 gadiem, ja personai nav kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.

Maksimālais ātrā kredīta no 20 gadiem pie VIA SMS apmērs ir līdz 300 latiem. Lai varētu saņemt maksimālo kredīta apmēru, Jums ir jābūt kompānijas pastāvīgajam klientam, kas aizņemas vismaz trešo reizi. Pirmā kredīta apmērs ir līdz 150 latiem, bet, ja piesakieties aizdevumam jau otro reizi, Jūs varat aizņemties līdz 200 latiem.

VIASMS ātrais kredīts no 20 gadiem

Īpaši izdevīgi kredīta saņemšanas nosacījumi ir personām, kas pie VIA SMS aizņemas pirmo reizi. Lai arī aizdevuma apmērs nevar pārsniegt 150 latus, tam ir kāda cita ļoti būtiska priekšrocība – kredīts ir pieejams pavisam bez maksas. Tas nozīmē, ka aizdevumam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu. Jums būs jāatmaksā tieši tikpat, cik liels bija aizdevuma apmērs.

Tāpat ātrais kredīts no 20 gadiem pie VIA SMS ir pieejams tieši tad, kad tas ir nepieciešams, jo VIA SMS strādā arī ārpus ierastā banku darba laika. Jūs varat pieteikties aizdevumam un saņemt naudu savā bankas kontā no 8.00 līdz 22.00 darba dienās un no 10.00 līdz 20.00 sestdienās un svētdienās. Tas ātro aizdevumu padara īpaši piemērotu gadījumiem, kad aizdevums nepieciešams steidzami.