Credit24 ir zināmākais kredītdevējs Latvijā.

 

kredītiInovatīva iespēja papildus naudas iegūšanai – SMS kredīts & aizdevums būs Jūsu sabiedrotais

Saistošie kredīti, SMS kredīts un aizdevums ļauj operatīvi un negaidot risināt naudas problēmas. Brīžos, kad tik tiešām ir nepieciešama finansiālā palīdzība un naudu ir neiespējami dabūt no ģimenes vai draugiem, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) dalībnieks veicinās neplānotot saistību veiksmīgu izpildi ar pakalpojumiem „zināmie kredīti”, un SMS kredīts” un “aizdevums” . Tie veidoti tā, lai Jūs iegūtu gan sirdsmieru, gan papildus naudu.

Cienīt laiku: vērtība gan aizdevējam, gan pakalpojuma „zināmie kredīti, SMS kredīts un aizdevums” ņēmējam

Piesakoties iespējām zināmie kredīti, SMS kredīts vai aizdevums, aizdevējiem un aizdevumu ņēmējiem jāņem vērā pamatnoteikumi, kuri ir aktuāli abām pusēm, jo garantē gan kredīdevēja spēju izsniegt lielāka apjoma aizdevumus un kredītņēmēja drošību saņemot tos:

  • neizsniegt ilgtermiņa aizdevumus, izmantojot īstermiņa ieguldījumus;
  • ņemt aizdevumu, izvērtējot savas iespējas atmaksāt to laikā.

Saistošie kredīti, SMS kredīts un aizdevums internetā ļaus Jums sekmēt finansiālo mieru, nokārtojot nelielus parādus vai citas saistības, saglabājot konfidencialitāti, jo par visiem piešķirtajiem aizdevumiem lietas kursā būs tikai kredītēmējs un devējs.

Pieteikšanās pakalpojumam “klasiskie kredīti”, “SMS kredīts” vai “aizdevums” un tā saņemšana ir praktiska un droša

Pieņemot lēmumu par pieteikuma sagatavošanu pakalpojumam “zināmie kredīti”, “SMS kredīts” un “aizdevums”, ieteicams rūpīgi izzināt kredītu izsniegšanas kritērijus, piemēram:

  • ikmēneša procentu likme;
  • komisijas naudas lielums;
  • atmaksas datuma maiņas iespējas;
  • soda sankcijas un to lielums.

Izvēloties pakalpojumu saistošie kredīti, SMS kredīts un aizdevums, Jums aizdevēja mājaslapā jāveic dažas darbības:

  • izvēlēties nepieciešamo naudas summu un atmaksas periodu;
  • reģistrēties, norādot visu nepieciešamo informāciju;
  • personas identifikācijas nolūkos, veikt pārskaitījumu viena eiro centa vērtībā.

Nebanku kredītdevēju izsniegtie kredīti ir praktiski to praktiskās pieejamības dēļ – klienti tiem var pieteikties 24 stundas dienā 7 dienas nedēļā. Jāņem vērā, ka pieteikuma izskatīšana tiek veikta tikai kredītdevēja darba laikā. Ja vajadzīgs SMS kredīts, jāņem vērā, ka tas ir aizdevums, kas modificēts atbilstoši laikmetam. Minētā iemesla dēļ iesakām rūpīgi analizēt, vai varēsiet atmaksāt pamatsummu un procentu maksājumus laikā!

Ja Jums ir radušies jautājumi vai neskaidrības par to, kas ir saistošie kredīti, SMS kredīts un aizdevums kopumā, kā arī par sniegto pakalpojumu papildiespējām vai citiem ar aizdevumu jomu saistītiem jautājumiem, sazinieties ar aizdevēju. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu!