Fotosesija īpašai sievietei!

Latvijā fotogrāfija pirmoreiz ienāca jau fotografēšanas tehnikas izgudrošanas gadā – 1839. Vienā acumirklī, jau 1840. gadā, fotografēšana ieņēma lielāku lomu nekā gleznošana. Lai uzņemtu portretu bija jāpavada mazāks laiks, nekā pozējot māksliniekam. Tas bija arī ievērojami lētāk. Pirmās fotodarbnīcas Rīgā, Jelgavā un Liepājā atvēra iebraucēji, galvenokārt vācieši, nīderlandieši un franči. Galvenokārt tika bildēti portreti, pa retam arī lauku un pilsētu panorāmas. Mūsdienās, fotoaparāts ir pieejams katram cilvēkam. Mēs varam fotografēties jebkurā dienas laikā, tomēr profesionāli to spēj izdarīt tikai viens cilvēks – fotogrāfs. Lai iegūtu estētiskas bildes savā īpašumā, Jums ir iespēja iegādāties dāvanu karti no DāvanuServiss.lv un iepriecināt savu dāmu ar īpašu fotosesiju pie dabas, studijā vai izdomāt kādu oriģinālu ainavu! Iespējams ir viss!

Fotosesija sievieteiGaidību fotosesija

Jums ir iespēja iegādāties fotosesiju topošajai māmiņai profesionāla fotogrāfa un stilista vadībā. Fotosesijas beigās iegūsiet bildes, kas kalpos kā atmiņa par brīnišķīgo grūtniecības laiku. Bērniņa gaidīšana tie ir svētki, kas jāiemūžina! Šīs brīnišķīgā piedzīvojuma cena ir Ls 70

Fotosesija dabā

Alekša Ziņkovska vadībā būs iespēja iegūt estētiskas, kvalitatīvas bildes pie dabas krūts. Šajā fotosesijā izdomai nebūs robežas. Sadarbojoties ar fotogrāfu iegūsiet ideālas, profesionāli apstrādātas bildes. Piedāvājums spēkā neatkarīgi no laikapstākļiem. Vai spīd saule, līst lietus, varbūt vēlaties neaizmirstamas bildes pie jūras, uz kalna vai mežā, fotogrāfs parūpēsies, lai Jūs iegūtu neaizmirstamas bildes! Un tas viss par nieka Ls 30

Fotosesija + kalendārs

Atšķirībā no parastas fotosesijas, šajā, kas izmaksās Ls 54, būs iespēja saņemt savā īpašumā nevien skaistas bildes, bet arī trīspadsmit fantastiskas bildes no šī foto piedzīvojuma tiks iemūžināts kalendārā.

Lieki piebilst, ka sieviete ir dieviete, un viņas skaistums ir iemūžināšanas vērts. DāvanuServiss.lv dāvanu klāstā atradīsiet fotosesijas jebkuras sievietes gaumei. Bildes ar ģimeni, bildes profesionālā studijā vai tieši otrādi – pamestā mājā, fotogrāfu izdomai un brīvībai nav robežu, ar viņu palīdzību varēsiet realizēt pašas trakākās idejas! Dāvanas saņēmējai būs iespēja kļūt par zvaigzni savai ģimenei, draugiem, kā arī pēc vairākiem gadiem iemūžinātos mirkļus būs iespēja atrādīt mazbērniem!