GAN IZSMALCINĀTI NUMURIŅI, GAN FUNKCIONĀLAS KONFERENČU TELPAS

Neatkarīgi no tā,vai Jums vajadzīgs viesnīcas numuriņš, relaksējoša atpūta vai konferences telpa, „Baltvilla” to varēs piedāvāt. Kā arī – viss nepieciešamais pieejams ar pievilcīgu cenas un kvalitātes attiecību.

DAŽĀDU PARAMETRU KONFERENČU TELPAS IESPĒJAMS NOMĀT VIESNĪCĀ „BALTVILLA”

Konferences nav iespējamas, ja nav pasūtītas konferenču telpas. Tieši tāpēc „Baltvillā” iespējams nomāt skaistas, dažādu izmēru konferenču telpas, kurās atrodas atbilstošas mēbeles, kā arī tehnika. Ņemot vērā to, ka zāles pieejamas ar vairākiem izmēriem un konfigurācijām, viesnīcā var norisināties konferences plašā spektrā – atvērtās debates, lekcijas ar klases tipa iekārtojumu, svinības ar furšeta tipa galdiem un krēsliem zāles sānos utt. Tieši tāpēc konferenču telpas šajā viesnīcā ieguvušas atzinīgus vārdus no apmeklētājiem.

 

KONFERENCES ATMIŅĀ PALIEKOŠAS PADARA ATTIECĪGS SERVISS

Jāsaprot, ka konferences nav iespējams novadīt bez atbilstoša aprīkojuma. Par to, kas nepieciešams, lai konferences gaitā nekā netrūktu, parūpēsies „Baltvillas” pārstāvji. Šeit, ņemot vērā klientu vajadzības, konferences zāles tiek nodrošinātas ar audio un video tehniku, projektoru, ekrānu, tāfeli ar nepieciešamajiem rakstāmrīkiem, gaisa ventilatoru utt. Turklāt konferences starpbrīžos, tostarp pirms un pēc tās varat tikt piedāvātas atbilstošas uzkodas vai ēdienreizes. Bet, ja konferences baigas gaidāmas vēlu, tās dalībnieki var nakti aizvadīt numuriņā.

 

SPA PIEDĀVĀJUMI AIZMIRSTIET PAR IKDIENAS PIENĀKUMIEM

Iepriekš pieminētās iespējas ir tikai daļa no „Baltvillas” piedāvātajām iespējām — te pieejami arī spa piedāvājumi. Kad gribat izjust baudpilnu atslodzi, spa piedāvājumi ir pareizā vieta, kur ielūkoties. Analizējot klientu vēlmes, „Baltvillā” piejami dažādu veidu spa piedāvājumi, tostarp spa konkrētām ķermeņa zonām, īpaši vīriešiem izstrādāts spa un spa procedūras ar īpašiem rituāliem. Bet pēc tam, kad nobaudīti spa piedāvājumi, iespējams nogaršot kādu no pavāra gardajiem ēdieniem vai, nomājot numuriņu, turpināt izbaudīt patīkamu atpūtu omulīgajās viesnīcas telpās.

 

LAI SARĪKOTU KONFERENCES, VAJADZĪGAS KONFERENČU ZĀLES

Bez konferenču zāles sarīkot konferenci nav iespējams. Trīs dažādas konferenču zāles, kuras īrēt iespējams viesnīcā „Baltvilla”, ir aprīkotas ar visu nepieciešamo. Taču konferenču zāles nav vienīgā konferenču sastāvdaļa, kuru piedāvā „Baltvilla”. Papildus jau visam augstākminētajam, konferences organizatoriem iespējams īrēt bāra telpas ar patīkamu atlaidi. Pēc konferenču zāles izmantošanas, iespējams sarīkot arī vīna degustāciju. Jūsu ērtībai iespējams izvēlēties „All inclusive” komplektu ar ietvertu nakšņošanu un maltītēm vai uzkodām bez papildus izmaksām.

 

Ne vien konferences telpu, bet arī dažādas spa procedūras piedāvā viesnīca „Baltvilla”. Ja Jūs ieinteresējis kāds no šiem piedāvājumiem, piesakieties mājaslapā www.baltvilla.lv jau tūlīt!