GLADU UN SOLU NOMA LIELĀM UN MAZĀM SVINĪBĀM

Uzņēmums Akurats.lv ir pilnībā attaisnojis savu vārdu un kļuvis par vadošo telšu un pasākumu aprīkojuma iznomātāju Latvijā. Speciālistu komanda piegādās, uzstādīs un vēlāk arī demontēs pasākumā izmantoto aprīkojumu jebkurā vietā Latvijā, kā arī kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā.

Uzņēmuma autoparks ļauj operatīvi nogādāt nepieciešamo pasākumu aprīkojumu, tāpēc par precīziem piegādes laikiem klientam nebūs jāuztraucas. Piedāvājumā gan nojumes noma, gan galdu noma. Plašāku informāciju varat atrast šeit – http://akurats.com/lv/aprikojums/galdu-un-solu-noma/.

NOJUMES UN TELTIS  – NOMA UN SERVISS

Brīvdabas pasākumos var noderēt nojumes noma, kas ir labs risinājums, jo laikapstākļus nav iespējams paredzēt. Bet nojumes noma palīdzēs noorganizēt svētkus tā, lai tie būtu izdevušies neatkarīgi no jebkādiem apstākļiem. Akurats.lv nomā pieejamas 11 dažādu izmēru un formu teltis un nojumes. Tās var iznomāt gan ar plastmasas vai koka grīdu, gan arī bez tās.

Iespējams nomāt arī dažāda veida teltis. Piemēram, zvaigznes telts noderēs tādos pasākumos, kā mūzikas festivāli, sporta pasākumi. Zvaigznes telts spilgtā krāsa un nestandarta forma lieliski izcelsies visdažādākajās vietās! Zvaigznes telts uzstādīšana ir vienkārša, bet efekts – ne tikai praktisks, bet arī spilgts un efektīvs.

PASĀKUMAM VAJADZĪGI GALDI? LABĀKOS PIEDĀVĀJUMUS ATRADĪSI AKURATS.LV

Tiek nodrošināta arī plaša galdu noma. Ir padomāts par dažādu pasākumu specifiku. Katrs varēs piemeklēt savam pasākumam ērtāko un atbilstošāko inventāru.  Pieejami apaļie banketu galdi, stāvgaldi, gaismas un LED galdi. Klientu ērtībām piedāvājumā ir ne ne vien galdu noma, bet arī to operatīva piegāde un uzstādīšana. Ienāciet mājaslapā – http://akurats.com/lv/aprikojums/galdu-un-solu-noma/!

 

Vēlies, lai pasākums tik tiešām izdotos? Uztici rūpes profesionāļiem, kuri jau vairākus gadus ar to nodarbojas. Tādā veidā ne tikai atbrīvosi sevi no papildu uzdevumiem, bet arī būs mazāk galvassāpju par to, ka kaut kas tiks aizmirsts vai nopirkt neatbilstošā lielumā.