Gredzeni ar kameju

Gredzeni ar kamejuGredzeni ar kameju ir pēdējā laika modes kliedziens. Tos labprāt izvēlas sievietes, kurām patīk sekot līdzi modei un papildināt savu izskatu ar uzkrītošiem aksesuāriem. Gredzeni ar kameju ir īpaši piemēroti romantiskā stila cienītājām. Šādi gredzeni piestāvēs pie kleitām un svārkiem, kā arī jebkura cita sievišķīga apģērba.

Tā kā kamejas mēdz būt visdažādāko formu un visdažādākajās krāsās, gredzenus ar tām var iegādāties vairākus, lai tie kalpotu kā lielisks aksesuārs  pie dažādu stilu un krāsu apģērbiem.

Interneta rotas lietu veikalā pearls4us.com šobrīd var iegādāties trīs dažādus kamejas gredzenus. Kamejas gredzena Oranžā Roze kamejā uz balta fona ir attēlota liela, koši oranža roze. Šāds gredzens patiks visām ziedu cienītājām. Gredzens būs lielisks aksesuārs ne tikai pie košas krāsas kleitas, bet arī pie tumša apģērba, jo gaumīgi izcelsies uz tumšā fona.  Debesszilais gredzens ar kameju arī patiks ziedu cienītājām. Šī gredzena kamejā uz zila fona attēlota balta roze. Roze attēloti diezgan abstrakti, tāpēc, iespējams, šis gredzens patiks arī visām mākslinieciski noskaņotajam sievietēm, kurām formu skaidrība nav tik svarīga un kuras novērtē abstrakciju. Šis gredzens būs lielisks aksesuārs pie jebkura gaiša apģērba un lieliski iederēsies gan vasaras, gan ziemas garderobē. Savukārt kamejas gredzena Dāma rozā kameja ir rozā un uz tās reljefā attēlots sievietes portrets. Gan tā krāsa, kas nav spilgta, gan reljefā attēlotais sievietes portrets liecina par pagātnes klātbūtni, tāpēc šāds gredzens patiks visām retro stila cienītājām, kuras brīvo laiku labprāt pavada antikvariātos un lietoto preču veikalos, kur var iegādāties apģērbu un aksesuārus ar vēsturi. Šie gredzeni ar kameju nav dārgi, līdz ar to ir pieejami praktiski jebkurai sievietei.