Iecienītākās apdrošināšanas polises – parūpējies par savu un tuvinieku drošību!

Nav noslēpums, finanses ir tā joma, kura cilvēka dzīvē var izraisīt visvairāk stresa. Īpaši tad, kad finansiālā stabilitāte tiek ietekmēta vai kaut kas šajā jomā neiet, kā cerēts.

Turklāt arī tad, kad viss šķiet labi, skaidrs ir tas, ka viss var mainīties pēkšņi – nelaimes gadījums vai kāda cita nepatīkama situācija rūpīgi plānoto sistēmu var negatīvi ietekmēt vienā mirklī. Ir vairāki varianti, kā stresa līmeni mazināt – viens no tiem ir apdrošināšanas kompāniju pakalpojumu izmantošana.
Šobrīd sortimentā dažādi apdrošināšanas varianti – praktiski visām vajadzībām un dzīves gadījumiem. Divas no populārākajām ir dzīvības apdrošināšana un ceļojumu apdrošināšana. Ko ņemt vērā, vēloties tās noformēt?

Lasi tālāk , lai saprastu vairāk- https://www.iizi.lv/celojumu-apdrosinasana!

Kas ir dzīvības apdrošināšana un kāpēc tā var noderēt?

Dzīvības apdrošināšana parasti tiek noformēta ar mērķi parūpēties par finansiālu nodrošinājumu arī tad, kad kāds notikums visu apgriež kājām gaisā.
Dzīvības apdrošināšana ir veids, kā parūpēties par ģimenes finansiālo stabilitāti. Dzīvības apdrošināšana pamatprincips – veicot regulāras iemaksas, iespējams parūpēties par savu finansiālo aizsardzību.
Izvēloties piemērotāko polisi, jāņem vērā, ka katrai apdrošināšanas kompānijai ir savi noteikumi. Pirms izdari gala izvēli, iepazīsties ar saistošo informāciju.

Kādas iespējas nodrošina ceļojumu apdrošināšana?

Lai cik labi plānots būtu ceļojums, tajā var notikt daudz kas neplānots – nokavēts lidmašīnas reiss, sabojāta bagāža, pēkšņas veselības problēmas ir vien daži no iespējamiem riskiem. Lai nezaudētu prieku par ceļojumu, noderīga var būt ceļojumu apdrošināšana.
Ja interesē ceļojumu apdrošināšana, daudz informācijas atradīsi tiešsaistē – izveidoti gan apdrošināšanas kalkulatori, gan dažādi ieteikumi, kas katrā ziņā palīdzēs pieņemt izdevīgāko lēmumu. Ikviena apdrošināšanas polise ietver vairākus riska segumus, tādēļ to viegli pielāgot tieši konkrētajai ceļošanas reizei. Piemēram, ja ceļojumā plāno doties ar lidmašīnu, vērts polisē iekļaut risku – ”lidojuma aizkavēšanās”. Sevišķi aktuāli tas var būt, dodoties ārpus Eiropas Savienības.
Pirms noformē apdrošināšanas polisi, novērtē, vai tai ir pietiekami daudzpusīgs risku segums. Tik pat būtisks ir arī citu klientu viedoklis – pārliecinies, ka tas ir labs. Tādā veidā nodrošināsies, ka Tava dzīvības apdrošināšana, ceļojumu apdrošināšana vai kāda cita polise vilties neliks.