Ko nozīmē personīgais treneris?

Sportošana ir būtiska cauru gadu, jo tā palīdz novērst dažādas slimības, kā arī liekā svara problēmas. Daudzi izmēģina grupu nodarbības, citi sporto mājās, taču ļoti laba opcija ir arī personīgais treneris. Ko tas īsti nozīmē?

Personīgais treneris – individuāla pieeja

Personīgais treneris ir pieejams arī mūsdienīgākajās sporta zālēs, ko var izmantot ikviens, par to samaksājot attiecīgu summu. Personīgais treneris sagatavo treniņu plānu atbilstoši izvirzītajiem mērķiem, kā arī treniņa laikā uzmana, lai vingrojumi tiktu izpildīti korekti. Tāpat personīgais treneris prot īstajā brīdī pateikt īstos vārdus – mirklī, kad gribas padodies, jo rezultāti vēl nav redzami.

Personīgais treneris ne tikai iesācējiem

Lai gan daudziem šķiet, ka personīgais treneris ir vajadzīgs tikai iesācējiem, tā nebūt nav! Personīgais treneris kā ikvienai lielai sporta zvaigznei ir piemērots arī tiem, kuri jau vairākus gadus nodarbojas ar sportošanu un ar to ir uz “Tu”. Personīgais treneris periodiski sagatavo jaunu plānu atbilstoši sasniegtajiem reultātiem un veselības stāvoklim.

Ja vēlies sportot ar individuālo treneri, jautā sporta klubā šādu opciju!

Sporta klubs – iespēja paaugstināt savu fizisko un garīgo stāvokli īsā laika periodā

Mūsdienīgā sporta klubā ir pieejamas gan grupu nodarbības, gan personīgais treneris un plaša telpa ar dažādiem trenažieriem, to skaitā arī velo trenažieriem.

Trenažieru zāle un fitnesa klubs ir labiekārtoti ar lielu platību un izcilu treniņu tehniku. Sporta klubs ir aprīkots ar moderniem treniņu rīkiem. “Life Fitness” ir pasaulē atpazīstamākais fitnesa iekārtu zīmols, kas nodrošina pilnvērtīgas aerobikas nodarbības. Sporta klubs nodrošina arī iespēju atpūsties pēc garas treniņu sesijas. Life Fitness treniņrīki ir pieejami gan iespējas funkcionālais treniņš laikā, gan, ja ir iegādāts Sporta kluba abonements.
Aerobikas nodarbības ir lielisks risinājums un to pievienotā vērtība ir kardiotreniņš. Tāpat var trenēties, ja tiek izmantots funkcionālais treniņš. Tādējādi aerobās slodzes aizsargā sirdi no dažādām slimībām kā arī:

 • trenē lokanību,
 • nostiprina muskuļus.

Trenažieru zāle veicinās visa ķermeņa un gara attīstību. Fitnesa klubs un sporta klubs ir jauni jēdzieni, bet savā būtībā ietver fizikās formas uzturēšanu teicamā kārtībā. Ja arī Tu vēlies sportot ar baudu, ir jānokārto sporta kluba abonements.

Funkcionālais treniņš – iespēja uzturēt sevi formā

Sporta kluba abonements garantē plašu aktivitāšu klāstu:

 • STEP aktīvās aktivitātes notiek izmantojot regulējama augstuma platformu (organizē fitnesa klubs);
 • Stepa nodarbības bāzējas uz pamata soļiem un vienkāršas horeogrāfijas (organizē sporta klubs un tā trenažieru zāle);
 • STEP ir lielisks treniņš sēžas un kāju muskulatūras, sirds – asinsvadu sistēmas stiprināšanai (veiktspējīgāks nekā aerobikas nodarbības);
 • VARIO nodarbībās ietilpst aerobais treniņš, muskulatūras vingrojumi un muskulatūras stiepšana (līdzīgs kā funkcionālais treniņš).

Fitnesa klubs ar augstas kvalitātes un veiktspējas trenažieriem sekmēs sportisko iemaņu atgūšanu.|Papildus iespējas ikvienam klientam, kuram ir Sporta kluba abonements:

  • CORE nodarbības ir lielas spēka noslodzes aerobikas nodarbības, kas labi palīdz sirds – asinsvadu sistēmas stiprināšanai (tāpat kā funkcionālais treniņš);
  • FAT BURNER nodrošina efektīvu lieko tauku sadedzināšanu. Šīs nodarbības palīdz zaudēt lieko svaru un stiprināt organismu.
  • ABS + Stretch treniņos tiek ieguldīts pamatīgs darbs ķermeņa muskulatūras stāvokļa uzlabošanā.

Kā trenažieru zāle un fitnesa klubs, tā sporta klubs sekmēs sasniegt augstus rezultātus. Interesantas nodarbības ikvienam, neatkarīgi no vecuma, ko nodrošina sporta kluba abonements:

   • pilates vingrojumu sistēma sniedz enerģiju un mieru, kā arī teicamu ķermeņa stāvokli;
   • “total body workout” treniņi ietver spēka vingrojumu kompleksu ķermeņa reljefa veidošanai;

Tad, ja agrāk nav sportots, labi piemērotas nodarbības ir veselības vingrošana, pilates, joga un kalnatlētika. Tāpat pie mums ir pieejami:

   • Trenažieru zāle, kurā tiek īstenots funkcionālais treniņš;
   • Fitnesa klubs, kurā tiek īstenotas aerobikas nodarbības.

Sporta klubs – vieta Tavai fiziskajai izaugsmei!

Izvēlies pilnvērtīgus treniņus un sabalansētu dzīvesstilu ik dienu! Piesakies iespējām, ko nodrošina sporta klubs (aerobikas nodarbības, personīgais treneris, TRX, pilates un funkcionālais treniņš)!