Kredīti online – kādās situācijās tos izmantot?

Mazliet pietrūkst līdz algai vai radušies neparedzēti izdevumi? Varbūt par risinājumu var kļūt kredīti online.

Viens no aspektiem, kas kredītņēmējus piesaista visvairāk – kredīti online ir saņemami bez ķīlas, galvojuma , kā arī citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Brīžiem varētu šķist, ka šāds kredīta aizdevums spēj novērst teju visas problēmas . Tomēr nevajag aizmirst, ka kredīti online, tāpat kā jebkurš cits kredīta aizdevums, ir svarīgs lēmums, kas prasa pārdomātu izvērtēšanu.

Bez šaubām, uzmanība tiek pievērsta ne vien pretendenta finansiālajai situācijai. Atteikts tiek arī kredīts bez ķīlas ar sliktu kredītvēsturi. Tātad – personām ar iepriekš nenokārtotām parādsaistībām vai kavētiem kredītmaksājumiem vēlreiz aizņemties ir teju vai neiespējami- vairums kredītkompāniju uzsver, ka kredīts bez ķīlas ar sliktu kredītvēsturi viņu piedāvājumā nav.
Vēl viens kritērijs, kas tiek ņemts vērā, izskatot kredīta pieteikumu, ir kredītņēmēja vecums. Katrs aizdevējs paredz vecuma ierobežojumu, kā ietvaros kredīta aizdevums tiek piešķirts. Vairumā gadījumu tas ir no 20 gadiem. Taču ir arī kompānijas, kas šo pieejamību noteikušas no 19 gadiem vai no 18 gadiem.
Atbildīgas aizņemšanās veicināšanai – aizdevumi personām no 20 gadiem
Lai ierobežotu nepārdomātu kredītu noformēšanu, liela daļa kreditoru vienojušies par praksi savus pakalpojumus piedāvāt personām no 20 gadiem. Taču tas nenozīmē, ka kredītu nevar noformēt no 18 gadiem vai no 19 gadiem – te gan jāņem vērā, ka kredīts no 18 gadiem vai no 19 gadiem būs mazākā skaitā.

Kad par atbildi var kļūt īstermiņa kredīts?

Kredīti online noderīgi dažādās situācijās. Piemēram, ja vajadzīgā naudas summa ir diezgan neliela, noderīgs būs īstermiņa kredīts. Īstermiņa kredīts vairumā gadījumu jāatdod pēc 30 dienām, apmērs, ko var saņemt ir līdz dažiem simtiem eiro. Jāielāgo – aizņemoties pirmo reizi maksimālā summa nav tik liela, kā tad, ja īstermiņa kredīts tiek ņemts otro un tālākās reizes. Savukārt nopietnāku mērķu sasniegšanai piemērots ātrais aizdevums uz garāku laika posmu. Šāda veida ātrais aizdevums piedāvā saņemt līdz dažiem tūkstošiem eiro un jāatdod veicot ikmēneša maksājumu. Lai saprastu, kurš ātrais aizdevums ir piemērotākais, pārdomā , kam tas vajadzīgs un, galvenais, kādu summu ik mēnesi vari atvēlēt tā atmaksai. Te var palīdzēt aizdevēju mājaslapās esošais kredīta kalkulators, kas atspoguļos iespējamo regulārā maksājuma apmēru.

Kredītu noformē atbildīgi

Mūsdienu mainīgajā dzīves ritmā īstermiņa kredīts vai ātrais aizdevums uz ilgāku laiku var kļūt par atbilstošu risinājumu. Protams, tikai ar nosacījumu, ja pirms tā noformēšanas būsi informēts par visiem līguma nosacījumiem un izvērtēsi savu maksātspēju. Laicīgi neatmaksāts parāds var negatīvi ietekmēt turpmāko dzīvi, piemēram, sabojāt kredītvēsturi. Un, kā zināms, kredīts bez ķīlas ar sliktu kredītvēsturi izsniegts vairs netiek.