Vivus ātrais kredīts līdz 1000 latiem

vivus.lv ātrais kredīts līd 1000lsĀtro aizdevumu kompānija Vivus ir viena no nedaudzajām Latvijā, kas piedāvā iespēju aizņemties vairāk par dažiem simtiem latu. Tās piedāvātais ātrais kredīts var būt līdz pat 1000 latiem liels, tomēr tā noformēšana ir tikpat vienkāršā un ērta kā citiem līdzīga veida aizdevumiem – nauda ir pieejama tikai dažu minūšu laikā un, lai to saņemtu, nav nepieciešams kārtot neskaitāmas formalitātes.

Parasti ātrais kredīts ir aizdevums līdz dažiem simtiem latu. Tas ir piemērots tikai pavisam nelielu izdevumu segšanai, piemēram, negaidīta rēķina apmaksai, neliela pirkuma veikšanai un citiem. Tomēr ir arī vairākas kompānijas, kas piedāvā aizdevumus arī nedaudz lielāku mērķu sasniegšanai. Vivus ir viena no tām. Maksimālais aizdevuma apmērs pie Vivus var būt līdz pat 1000 latiem.

Vivus ātrais kredīts līdz 1000 latiem:

  • Maksimālais aizdevuma atmaksas termiņš līdz 24 mēnešiem;
  • Nauda pieejama 15 minūtēs;
  • Kredītu iespējams saņemt arī ārpus ierastā banku darba laika.

Vivus ātrais kredīts ir ne vien lielāks par lielāko daļu līdzīga veida aizdevumu, bet arī tā atmaksas termiņš ir krietni garāks. Daudzi ātrie aizdevēji prasa naudu atmaksāt viena mēneša laikā vai pat ātrāk – ar Vivus kredīts ir jāatmaksā laikā līdz diviem gadiem. Kredītu Jūs varat atmaksāt pa daļām – tas nozīmē, ka aizdevums ir pieejams arī personām, kas nevar uzreiz atmaksāt visu kredīta summu.

Saņemt un noformēt aizdevumu ir ļoti ātri, ērti un vienkārši – parasti tas aizņem ne vairāk kā 15 minūtes laika. Ātrais kredīts ir pieejams bez ķīlas, galvojuma vai citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Jums atliek tikai apmeklēt Vivus mājas lapu, sekojot norādēm, veikt reģistrāciju un noformēt aizdevumu.

Īpaši noderīgs Vivus ātrais kredīts ir brīžos, kad steidzami nepieciešama nauda – to ir iespējams saņemt ļoti īsā laikā, turklāt arī brīžos, kad bankas un citas kredītiestādes parasti ir slēgtas. Vivus darba laiks ir katru dienu no 7.00 līdz pat 24.00. Pieteikties aizdevumam iespējams arī tad, kad kompānija nestrādā.