LIELISKAS PRECES ATPŪTAI

Gada siltā sezona ir laiks, kad gribas izdzīvot maksimāli daudz aktivitāšu svaigā gaisā . Pircēju iemīļotais veikals 1a.lv aicina visus izbaudīt vasaras priekus gan sportojot, ceļojot, gan atpūšoties kopā ar ģimeni vai draugiem.

Un, lai atpūta būtu patiešām lieliska, 1a.lv parūpējies par preču daudzveidību visiem gadījumiem – piedāvājumā, piemēram, batuts, matrači, velosipēdi, kā arī dažādas citas preces jaukām aktivitātēm. Lai katram pircējams iepirkšanās būtu kā atpūta, 1a.lv piedāvā pārskatāmu preču katalogu, būtiskākās informācijas aprakstu un katrai precei pievienotas īpašas atzīmes.

MATRAČI TELTĪM, VASARNĪCĀM UN AIZRAUJOŠĀM PELDĒM – 1A.LV

Vasarā īpaši aktuāla ir nakšņošana teltīs, tādēļ jāpadomā, kādi matrači būs ērti transportējami un patīkami miegam. Ja telts ir ietilpīga, vērtīgāki būs piepūšamie matrači. Mazāk vietas savukārt aizņems porolona matrači, ko iespējams sarullēt un turēr atsevišķi somā. Peldēm būs piemēroti piepūšamie poliestera matrači. Lai apmierināts būtu ikviens pircējs, matrači pieejami dažādos izmēros un krāsās. Daudzveidīgā klāstā ne tikai matrači, bet  arī dažādu veidu paklājiņi un paliktņi.

Par vissezonas iecienītu transporta līdzekli gan pilsētas ielās, gan lauku ceļos ir kļuvuši velosipēdi. Izvēlies sev atbilstošāko – veikalā velosipēdi sagrupēti pēc to tipiem un veidiem. Velosipēdi sagrupēti arī pēc dažādiem citiem parametriem – piemēram, kāda garuma un svara kategorijas braucējiem velosipēdi paredzēti. Izvēloties, kuri ir piemērotākie velosipēdi, nozīmīga ir arī rāmja konstrukcijas, riepu un ātrumu skaita izvēle. Ja nepieciešami labi velosipēdi, izvēlies interneta veikalu 1a.lv!

Neviltotu prieku dārzā vai piemājas teritorijā sagādās batuts. Turklāt batuts ir izklaide, kas piemērota praktiski katram –  batuts prieku sagādā kā mazam, tā lielam. Interneta veikalā iegādājams ne tikai batuts, bet arī tā piederumi, piemēram, atsperes, lēkāšanas virsma, aizsargtīkls un citi. Batuts iegādājams dažādos izmēros, ar dažādu aprīkojumu, tāpēc ikviens varēs izvēlēties, kurš būs tam piemērotākais batuts.

SPĒLES BĒRNIEM DAUDZVEIDĪGĀ KLĀSTĀ

Interneta veikalā plašā klāstā arī spēles bērniem. Izvēlei gan attīstošās un interaktīvās spēles bērniem, gan lomu spēles, puzles un 3D rotaļlietas. Visas spēles bērniem ērti sameklēt pēc saistošajiem atslēgas vārdiem. Lai vienkāršāk izdarītu izvēli, interesējošās spēles bērniem vari savstarpēji salīdzināt.

Interneta veikals 1a.lv padomājis arī par mazuļu pārvietošanas līdzekļiem. Vispirms jāizvērtē, kādi bērnu rati vajadzīgi. Jāpadomā ne vien par krāsas izvēli, bet arī par riteņu izmēriem, pa kāda seguma ielām un ietvēm plānots braukt. Sporta bērnu rati ir vieglāki pēc svara un ērtāk salokāmi pārvadāšanai mašīnā. Savukārt universālie bērnu rati nāk komplektā ar kulbu, iepirkumu somu un lietus pārsegu. Kā arī šie bērnu rati ir ar lieliem riteņiem, kas padara vienkāršāku pārvietošanos laukos vai pa bedrainiem ceļiem. Pasūti ratus te!

1a.lv galvenā prioritāte ir klientu apmierinātība, tādēļ ir parūpējušies arī par pilnīgu datu aizsardzību, lai iepirkšanās būtu droša. Turklāt preču klāsts ir liels – bērnu rati, spēles bērniem, batuts, velosipēdi, matrači un vēl neskaitāmas citas preces! Kad pirkuma grozs pilns, izvēlies ērtāko preču apmaksas un piegādes variantu.