Olimpisko spēļu un citu ziņu kopums – Focus.lv

soči 2014 focus.lvEsi jaunāko ziņu plūsmā un kļūsti par vienu no pirmajiem, kas par tām uzzina! Lasi vienu no jaunākajiem tiešsaistes ziņu portāliem un lasi svarīgākās globālās un vietējās ziņas.

Mēs publicējam gan par sporta aktivitātēm, globālajiem un lokālajiem notikumiem, gan novitātēm jaunākajās tehnoloģijās. Online ziņu portālā vari atrast mākslas, komercijas un finanšu ziņas, kā arī visādas izklaides un dzīvesveida tematu aktualitātes.

JAUNĀKAIS SPORTA NOZARĒ UN OLIMPISKO SPĒĻU NOTIKUMOS

Svarīgākie paziņojumi par notikumiem sportā, sacensību aizkulises un sportistu karjeras attīstību apvienota absolūti sportiskākajā sadaļā “Sports”.

Gatavojoties Ziemas un Vasaras Olimpiskajām spēlēm, lasi ar sacensībām saistītu informāciju sporta ziņu sadaļā. Pasaulē lielākās dažādu sporta veidu sacensības, kurās vairāk nekā divi simti valstu sporta līderi cīnās par pozīciju uz goda pjedestāla. Olimpisko spēļu laikā bieži vien tiek pārspēti pasaules un personīgie rekordi.

Sporta ziņu sadaļā aktuālā informācija par mūsu valsts Olimpisko spēļu sportistu uzvarām, cīņām, veikumu, kā arī disciplīnu favorītiem un labākajiem rezultātiem. Lasi par jaunumiem ŠEIT!

VISS JAUNĀKAIS AUTO NOZARĒ PASAULĒ UN LATVIJĀ

Interneta ziņu portālā publicētas aizraujošas ziņas auto entuziastiem un auto mīļiem, tāpat arī vērtīga informācija visiem autobraucējiem. Sameklē ziņas par jaunākajām automašīnām, to ekspozīcijām un sezonas aktualitātēm (riepu maiņa, braukšanas paņēmieni konkrētos laikapstākļos u.c. ar braukšanu un transportlīdzekļiem līdzīgām ziņām.

Auto ziņās tu varēsi atrast ne tikai informējošu un pamācošu ziņu apskatu, bet arī izklaides ziņas.

NEPĀRTRAUKTA METEOROLOĢISKĀ ZIŅU PROGNOZE VISU DIENNAKTI

Lai noskaidrotu, kādi laikapstākļi gaidāmi brīvdienās, pārbaudi laika ziņas!

Tajā varēsi atrast aktuālo laika prognozi Rīgā un Latvijas novadu centros. Laika ziņās allaž varēsi atrast izvērstu informāciju par gaisa mitrumu, vēja ātrumu un virzienu, kā arī nokrišņu daudzumu, kas tev palīdzēs saplānot ģimenes brīvdienas bez laikapstākļu pārsteigumiem.

Paplašinātajā laika prognožu atvērumā atradīsi arī tādu aktuālu informāciju kā mākoņu segas daudzums. Uz to varēsi balstīties, izplānojot atpūtu pie dabas un zinot, vai diena plānojas būt bez nokrišņiem vai lielākoties mākoņaina.