Pirmais kredīts bez maksas – lielisks piedāvājums jaunajiem klientiem

Pirmais kredīts bez maksas VIASMSVIA SMS ir ātro aizdevumu kompānija, kas piedāvā ātrus, ērti un vienkārši noformējamus aizdevumus Latvijas iedzīvotājiem. Īpaši izdevīgi aizņemšanās nosacījumi ir pieejami kompānijas jaunajiem klientiem, jo tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas. Tas ļauj iepazīties ar ātrā aizdevuma priekšrocībām un VIA SMS pakalpojumu augsto kvalitāti, par to neko nemaksājot. Turklāt aizdevums ir pieejams bez ķīlas un bez galvojuma.

Pirmais kredīts bez maksas ir VIA SMS piedāvājums kompānijas jaunajiem klientiem. Tas ļauj saņemt aizdevumu, par to neko nemaksājot, jo kredītam nepiemēro ne komisijas maksu, ne mēneša procentu likmi. Tā ir lieliska iespēja ikvienam iepazīties ar VIA SMS piedāvāto pakalpojumu kvalitāti un servisu, kā arī izbaudīt ātro aizdevumu priekšrocības par to neko nemaksājot – jāatdod būs tieši tikpat, cik aizņēmāties.

VIA SMS pirmais kredīts bez maksas:

  • Līdz 150 latiem;
  • Uz laiku līdz 30 dienām;
  • Pieejams 15 minūšu laikā.

Maksimālais aizdevuma apmērs, ko piedāvā saņemt VIA SMS ir 300 lati, bet kompānijas jaunajiem klientiem ir pieejams aizdevums līdz 150 latiem. Otrā aizdevuma apmērs ir līdz 200 latiem un, sākot ar trešo aizņemšanās reizi, ir pieejams maksimālais aizdevuma apmērs. Kredīts pie VIA SMS ir jāatmaksā 30 dienu laikā. Nepieciešamības gadījumā gan aizdevuma termiņu ir iespējamas pagarināt, par to veicot samaksu. Pagarināt aizdevuma termiņu ir nepieciešams pirms pienāk maksājuma datums.

Saņemt bezmaksas aizdevumu pie VIA SMS ir ļoti ātri, ērti un vienkārši. Parasti kredīta noformēšana aizņem vien 15 minūtes un visas nepieciešamās darbības, lai saņemtu aizdevumu Jūs varat veikta pat neizejot no mājām. Viss, kas Jums ir nepieciešams, ir dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un atvērts bankas konts, uz kuru tiks pārskaitīta aizdevuma summa.

Kredīts pie VIA SMS ir pieejamas bez ķīlas un bez galvojuma, kā arī citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Tas palīdz ievērojami ietaupīt Jūsu laiku un enerģiju, padarot aizņemšanos neticami ērtu un vienkāršu.