Sporta ziņu jaunumui Focus.lv

 

 

sporta zinas focus.lvAktuālās ziņas par par notikumiem sporta nozarē, sacīkšu aizkulises un iecienītākosportistu karjeras izaugsmi apvienota ļoti sportiskā sadaļā “Sports”.

Sporta ziņu sadaļā atradīsi arī jaunākos jaunumus par pasaules lielākajām sacensībām – Olimpiskajām spēlēm – un pasaulē labāko sportistu gatavošanos tām. Olimpiskās spēles ir pasaules mēroga lielākās starptautiskās sporta sacīkstes, kurās sportistu tūkstoši sacenšas par godalgotām vietām un rekordiem. Olimpisko spēļu laikā bieži vien tiek pārspēti pasaules un personiskie rekordi.

Esi aktīvs mūsu sportistu fans un seko līdzi notikumiem, lasot pēdējās ziņas un sekojot līdzi Soču Olimpiskajām spēlēm televīzijā.

VISS AKTUĀLAIS AUTO NOZARĒ

Auto ziņās atradīsi svarīgo informāciju par auto nozari, kas būs lietderīgas kā esošajiem, tā arī topošajiem autobraucējiem un pārējiem auto faniem. Šeit sadaļā atrodi aktuālās ziņas par notikušajām auto izstādēm, plānotajām izmaiņām ceļa satiksmes noteikumos, kā arī  jaunāko automašīnu prezentācijām.

Te tu varēsi atrast ne tikai izzinošu un pamācošu ziņu apskatu, bet arī izklaides ziņas.

PAR LAIKU, KAS BŪS ŠODIEN UN TURPMĀKAJĀS DIENĀS

Lai ik dienas būtu labi informēts par prognozētajiem laikapstākļiem, apskati laika prognozi nākamajām dienām.

Aplūko laikapstākļu prognozi Rīgā u.c. Latvijas pilsētās (Liepājā, Jelgavā, Jēkabpilī u.c.) , kā arī izvērstāku laika prognozi Latvijai nākamajām 4 dienām. Seko līdzi precizētai laika prognozei un izplāno brīvdienas, atvaļinājuma laiku tieši paredzamajiem laikapstākļiem, tai skaitā vēja ātrumu un virzienu, nokrišņu daudzumu u.c.

Vai diena būs saulaina, vai tomēr debesīs būs mākoņi, noskaidro detalizētajā laika prognožu atvērumā, kurā būs norādīts mākoņu segas daudzums.