Vadītāji aicināti pievienoties darbam Amitours komandā

123-d-logo123 Drivers strādājot ar Londonā bāzēto Amitours London nodrošina izdevību arī šoferiem no Latvijas veidot karjeru starptautiskā vidē, strādājot par biznesa klases transporta pārvadājumu autovadītājiem. Amitours London ir augstākās klases pasažieru transporta kompānija – klientiem Londonā sniedzot augstas klases pakalpojumus. Londonā Amitours kvalitātes zīme ir jaunas, melnas Mercedes Vito automašīnas un laipni un kārtīgi, saskaņā ar biznesa etiķeti ģērbti, autovadītāji (gan sievietes, gan vīrieši).
Īpaši atzinīgi ir novērtēts Amitours grupas uzņēmumu šoferu atsaucīgums, laipnā komunikācija un prasme braukt jebkādos laika apstākļos, tādēļ arī kompānijas pārvadājumi ir tik pieprasīti. Amitours automobiļu vadītāji prot uzturēt mieru pat neparedzētās situācijās un sarežģītos braukšanas apstākļos, gādājot par to, lai klienti droši un ar komfortu tikti aizgādāti viņu noteiktajā vietā. Amitours klientu lokā parasti ir tādi cilvēki, kas novērtē braukšanas komfortu un kas izvēlas Amitours pakalpojumus ikreiz, kad vien dodas tūrisma ceļojumos, vienalga, tā ir Londona, Parīze vai Alpi. Labās klientu atsauksmes ne vien motivē Amitours autovadītājus, bet arī pārliecina pieteikties darbā kompānijai topošos kolēģus.
Tā kā kompānija turpina augt un darbojas pie liela projekta Londonā, darbā tiek meklēti vairāk kā 500 biznesa klases šoferi. Uz darba pārrunām var pieteikties ikviens, kam ir B kategorijas autovadītāja apliecība un kā minimums triju gadu auto vadīšanas pieredze, kā arī ļoti labas angļu valodas zināšanas. Kādi būs Tavi ieguvumi, pievienojoties Amitours: Tu saņemsi pieredzi profesionālā darba vidē Eiropā; Tev būs labi spalānots darba laiks (strādājot Londonā, dzīvojot Latvijā); Nodrošināti ienākumi; Piemērots, solīds darba apģērbs un Mercedes markas auto; Garantēta mājvieta, kurā dzīvot; Karjeras izaugsmes iespējas; Kolēģi no Latvijas.
Jau vairāk kā trīs gadus Amitours piedāvā augstas kvalitātes transporta pakalpojumus tūristu grupām un individuālajiem ceļotājiem. Šajā darbā ikdiena ir pasažieru pārvadājumi no Parīzes lidostām, ekskursijas uz Versaļu, Fontenblo, Luāru, Normandiju un citiem apskates objektiem. Ievērojamākās Francijas vietas ir mūsu autovadītāju ikdienas galamērķi!
Sekojot klientu pieprasījumam, AMITOURS jau trīs gadus strādā arī slavenākajā Francijas kūrortpilsētā Nicā. Šeit pats populārākais pakalpojuma veids ir transports no lidostas, ekskursijas Nicā un tuvējās apkārtnes pilsētās.
Parīzē un Nicā notiek autovadītāju apmācības un praktiskās pārbaudes pirms darba sākuma Londonā. Nicā un Parīzē autovadītājs apgūst saskarsmes prasmes ar klientiem, darbu ar navigācijas ierīcēm, maršrutu plānošanu, atskaišu veidošanu un citas darbam nepieciešamāsprasmes un zināšanas.
Ikviens, kas uzskata, ka šis darbs varētu būt viņiem piemērots, var uzzināt vairāk informācijas 123drivers mājas lapā vai rakstot uz info@123drivers.lv.