Vairāk info – http://www.somijasapavi.lv/lv

Somijas apaviVĪRIEŠU APAVI IR TIKAI NIECĪGA DAĻA NO VISA PIEEJAMĀ APAVU VEIKALOS

 

No vienas puses ir skaisti, ka Latvijā var novērot 4 dažādus gadalaikus. No otras tas nozīmē, ka ikvienam mājās nepieciešami ievērojami vairāk apavi nekā dienvidu valstīs. Vairāk info – http://www.somijasapavi.lv/lv Ja Portugālē apavi nozīmē tā saucamos flip-flop un laiku pa laikam kedas vai kurpes, tad Baltijas valstīs ar tiem neiztikt, jo katru gadu pienāk arī barga ziema. Latvijā visbiežāk cilvēkiem ir vismaz 4 tipu apavi. Šī iemesla dēļ apavi ir nopērkami gandrīz uz katra ēkas stūra Rīgas centrā un citos apavu veikalos. Parasti veikalā ir atrodami:
Bērnu apavi;
Sieviešu apavi;
Vīriešu apavi;
Gumijas zābaki sievietēm;
Un citi apavi, tajā skaitā skriešanai vai birojam.
Tātad, daudzveidīgi apavi atšķirīgām vajadzībām un nodarbēm. Turklāt katri apavi savā veidā atšķiras. Precīzāk par tiem, un kur šie apavi ir pasūtāmi, lasi tālāk!

KĀ NEKAD NAV PIETIEKAMI? SIEVIEŠU APAVI!

Sieviesu apavi ir visur, vai ne? Tieši tie aizņem visvairāk apavu veikalu plauktus. Un kāpēc ne, jo ir tikai normāli, ka dāmām ir svarīgi, ka kājās ir eleganti sieviešu apavi. Basenes, čības, kurpes, puszābaki – kas ir Jūsu iemīļotākie sieviešu apavi? Kā vēl vieni sieviešu apavi ir arī gumijas zābaki. Par tiem nedaudz vairāk nākošajā rindkopā.

GUMIJAS ZĀBAKI SIEVIETĒM PRIEKŠ MITRĀS SEZONAS

Gumijas zābaki sievietēm ir mūsdienīgs risinājums lietainām dienām. Gumijas zābaki sievietēm ir viegli, ērti uzvelkami un 100% mitruma izturīgi. Tie ir lielisks variants, ko izmantot kā apavus no mājām līdz birojam vai otrādi. Ar tiem neviena peļķe vai dubļi nebūs šķērslis ikdienas gaitās!

BĒRNU APAVI PIEDZĪVOJUMIEM SVAIGĀ GAISĀ VAI ROTAĻĀM MĀJĀS

Rieker, Inblu, Scandi un Sata bērnu apavi ir prātīga izvēle, lai mazās, jutīgās bērnu kājiņas būtu siltas un sausas. Visu šo zīmolu bērnu apavi ir ražoti, lai bērns tajos staigātu, kamēr viens viņam tie derēs. Jūsu dēlam vai meitai ir būtiski katru dienu skraidīt, tāpēc izturīgi bērnu apavi ir prioritāte Jūsu mazo ģimenes locekļu dzīvespriekam! Turklāt, bērnu apavi visbiežāk ir pieejami dažādās spilgtās krāsās, kas noteikti patiks visiem mazajiem.

VĪRIEŠU APAVI GANDRĪZ TIK PAT LIELĀ PIEDĀVĀJUMĀ, KĀ SIEVIEŠU APAVII

Vīriešu apavi savā ziņā neatšķirās no, piemēram, bērnu vai sieviešu apaviem, jo arī tie ir sagrupēti zem sekojošiem kritērijiem:
Ielas vīriešu apavi, piemēram, zābaki un puszābaki;
Izejamie vīriešu apavi jeb kurpes;
Brīvā laika vīriešu apavi, piemēram, sandales;
Čības un iešļūcenes.
Kurus no apaviem Jūs izvēlēsities sev un savai ģimenei?

JŪSU APAVI IR “SOMIJAS APAVU” RŪPES!

Vairāk nekā 20 gadu pieredze, izdevīgi nosacījumi, operatīva piegāde, apavi no atzītākajiem zīmoliem – šie faktori raksturo “Somijas apavi” uzņēmumu. Ja arī Jums ir svarīgi saņemt rūpes par veikto pirkumu, tad šī ir vieta, kurp doties!

Jauni apavi ir pāris peles klikšķu attālumā – dodieties uz www.somijasapavi.lv un izvēlieties sev piemērotāko modeli! Apavi ir uzmērāmi uzņēmuma veikalā Krišjāņa Barona ielā 39. Lai labi valkājas!!