VALODA IR JŪSU INDIVIDUĀLAIS CEĻŠ UZ AIZRAUJOŠO PASAULI

Cik reizes dienā Jūs saskaraties ar svešvalodu? Ja strādājat multinacionālā vidē, studējat augstskolā, regulāri skatāties cittautu televīzijas kanālus vai filmas, tad svešvalodai Jūsu ikdienā ir būtiska loma. Lai svešvalodas saprašana un sazināšanās tajā norisinātos bez misēkļiem, par noderīgu palīgu var kļūt starptautiskais valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic”, kuram ir vairāk nekā 20 gadu ilga darba pieredze. Iepazīstieties ar vairākiem no valodu uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem!
TULKOJUMU BIROJS, KAS TULKO VAIRĀK KĀ 100 VALODĀS
Loģistika, būvniecība, zinātne, nekustamie īpašumi, mežsaimniecība, tīmekļa vietņu teksti… Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” prot iztulkot visdažādākos tekstus, jo pārzina šīs nozares. Kā tas ir iespējams? “Skrivanek Baltic” speciālisti ir ne tikai profesionāli tulki, tulkotāji, korektori un redaktori, bet arī ieguvuši izglītību vai praktisko pieredzi citās specializācijās. Tulkojumu birojs veic dažādus rakstiskos un mutiskos tulkojumus, cita starpā secīgo un sinhrono tulkošanu, tulkošanu zīmju valodā, tulkošanu pa tālruni, seriālu dublēšanu. Lai saviem klientiem garantētu izcilu pakalpojuma kvalitāti, tulkojumu birojs ikvienu tulkojumu apstrādā atbilstoši gadu gaitā attīstītai projektu vadības shēmai, kuras ietvaros ir ne vien tulkošana, bet arī tulkojuma pārbaude, kvalitātes kontrole, korektūra, atsauksmju iegūšana no klienta.
ANGĻU VALODAS KURSI – IKVIENA VAJADZĪBĀM
Angļu valodas kursi ir vieni no pieprasītākajiem svešvalodu kursiem Latvijā. Cilvēki vēlas iemācīties runāt bez aizķeršanās, rakstīt bez gramatikas aplamībām un spēt bez mulsuma runāties ar ārzemniekiem. Ja neesat drošs par savu angļu valodas prasmju līmeni, ieskatieties www.skrivanek.lv, kur pieejams angļu valodas pārbaudījums. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi ir pielāgoti dažādām cilvēku iespējām. Pieejami individuāli, grupu un uzņēmumu kursi, E-mācību programma, kursi “Skype” programmā internetā. Angļu valodas kursi ir izstrādāti dažādām vajadzībām, piemēram, kurss “Teicama darba intervija angļu valodā” un “Angļu valoda darbam ārvalstīs”. Arī bērniem un jauniešiem izveidoti daudzveidīgi angļu valodas kursi, to vidū neaizmirstamas bērnu nometnes.
SMIEKLI UN PIEDZĪVOJUMI – TĀS IR BĒRNU NOMETNES
Ir vieta, kur noderīgas zināšanas apvienojas ar jautrību, atpūtu un jauki pavadītu laiku. Tās ir bērnu nometnes! “Skrivanek Baltic” piedāvā dienas un diennakts bērnu nometnes, kurās visas nodarbības vērstas uz svešvalodas zināšanu apguvi. Līdzās atbildīgiem un kompetentiem vietējiem pedagogiem, tiek uzaicināti arī ārvalstu pasniedzēji, lai bērnam būtu iespēja dzirdēt oriģinālo valodas skanējumu. Aplūkojiet bērnu nometnes, ko “Skrivanek Baltic” organizē tuvākajā laikā, www.bernunometnes.lv!
KONFERENČU TULKOŠANA, LAI TEIKTO SAPRASTU IKVIENS
Vai esat piedalījies pasākumā, kuru apmeklē cilvēki ar atšķirīgu valodu zināšanu līmeni un ir nepieciešams tulks? Lai komunikāciju padarītu vienkāršāku, “Skrivanek Baltic” pakalpojumu vidū ir konferenču tulkošana, ko veic profesionāli tulki. Konferenču tulkošana ir cieši saistīta ar organizatoriskiem jautājumiem, tāpēc valodu centrs klientiem piedāvā arī tehnisko tulkošanas aprīkojumu, konsultācijas, materiālu maketēšanu un druku. Konferenču tulkošana ir iespējama arī internetā – vietnē “Skype”.
Vai Jūs mēdzat apjukt, darbā, mācībās vai ikdienā sastopoties ar svešvalodu? Jums var palīdzēt “Skrivanek Baltic”! Valodu uzņēmums Jums palīdzēs gan iztulkot, gan apgūt svešvalodu, gan konsultēs citos ar valodām saistītos jautājumos.