Visu par viasms.lv uzzini šeit – https://www.viasms.lv/lv/blogs/vel-atraks-par-atro-aizdevumu-sms-kredits.

 

viasms.lv

Kredīti online un SMS kredīts – kādās situācijās tos izmantot?

Neplānoti izdevumi ir daļa no mūsu ikdienas. Kā ar tiem tikt galā? Daži laicīgi veido uzkrājumus, daži – vajadzības gadījumā aizņemas.

Ja aktuāla aizņemšanās, noderēt var kredīti online – īpaši aktuāli tas var būt, ja nauda vajadzīga steidzami. Protams, tas nebūt nenozīmē, ka šis ir universāls risinājums, kas derēs vienmēr un visur. Pirmkārt, jāsaprot, ka ikviens aizdevums ir atbildīgs lēmums, kas prasa rūpīgu savu iespēju izvērtēšanu. Otrkārt, aizdevums paredzēts tikai neatliekamu jautājumu risināšanai. Jāņem vērā, ka aizdevums tiek piešķirts maksātspējīgām personām ar pozitīvu kredītvēsturi. Tāpat svarīgs ir arī vecuma ierobežojums – pie lielas daļas kredītdevēju ātrais aizdevums tiek izsniegts no 20 gadiem, taču ir arī kredītdevēji, pie kuriem kredīta aizdevums noformējams no 18 gadiem vai no 19 gadiem. Lēmums par kredītu izsniegšanu no 20 gadiem balstīts uz kredītkompāniju ieceri veicināt pārdomātu kredītu ņemšanu. Tā kā kredītņēmējiem no 20 gadiem biežāk ir lielāki ienākumi, jo daļa no tiem jau ir uzsākuši darba gaitas, kredītus no 20 gadiem izsniegt ir drošāk, kā no 18 gadiem vai 19 gadiem.

Kas piemērotāks – patēriņa, īstermiņa kredīts vai SMS kredīts?

Kredīti internetā pieejami plašā izvēlē – kuru no tiem izvēlēties? Atbilde slēpjas tajā, kāda summa uz kādu termiņu vajadzīga. Piemēram ja mazliet pietrūkst līdz algas dienai, jāizvēlas kāds no īstermiņa kredītiem. Protams, jāizvērtē, vai visu vajadzīgo summu būs iespējams atmaksāt 30 dienu laikā. Savukārt, ja summa ir lielāka, jāizvēlas patēriņa kredīts. Ātrais aizdevums uz garāku termiņu ļaus īstenot vērienīgākas ieceres – atkarībā no izvēlētā aizdevēja tas var tikt izsniegts pat dažu tūkstošu apmērā.
Ja nauda vajadzīga steidzami, var noderēt SMS kredīts – mūsdienīgs aizdevuma veids, kas paredz kredīta noformēšanu tikai ar vienas īsziņas starpniecību. Vairāk uzzini šeit – https://www.viasms.lv/lv/blogs/vel-atraks-par-atro-aizdevumu-sms-kredits.

Cik būtiski ir aizņemties pārdomāti

Aizņemties nekad iepriekš nav bijis tik parocīgi – tehnoloģiju attīstība nodrošina, ka gan īstermiņa kredīts, gan ikviens cits ātrais aizdevums ir pieejams pat neizejot no mājām – allaž, kad rodas tāda nepieciešamība. SMS kredīts (https://www.viasms.lv/lv/blogs/vel-atraks-par-atro-aizdevumu-sms-kredits) pieejams pat bez datora ar interneta pieslēgumu! Un tomēr – ērtības neatbrīvo no atbildības. Lai neizraisītu sev virkni sarežģījumu, piemēram, mazinātu iespēju aizņemties nākotnē, jo kredīts ar sliktu kredītvēsturi piešķirts netiek, izvērtē gan reālo situāciju, gan savas iespējas veikt atmaksu līgumā minētajā laikā.